Esi žingeidus ir nenustygsti vietoje? Nori kažką sukurti, bet neturi tam priemonių? Nori sužinoti kaip veikia robotai, o gal tiesiog linksmai praleisti laiką? Tuomet ateik į „Atradimų erdvę“!

ČIA RASI

Kūrybinę erdvę, kurioje gali dirbti su nuotraukomis, fotojuostų negatyvais, juos skaitmeninti ir redaguoti. Galėsi montuoti VIDEO medžiagą,  įrašyti tinklalaides – „podcast‘us“, atsispausdinti nuotraukas. Čia rasi grafinę planšetę, bei 360 laipsnių kamerą.
Čia galima susikurti 3D modelį ir  jį atsispausdinti 3D spausdintuvu. Yra du dronai, galima mokytis programuoti jų valdymą, jais filmuoti, fotografuoti.

Yra programuotojų erdvė, kurioje rasi robotikos rinkinių, skirtų įvairioms amžiaus grupėms. Galėsi surinkti robotukus. Nuo pačio paprasčiausio modelio, kuris gali tik tiesiai judėti iki sudėtingiausio roboto, kuris gali atpažinti žmogaus veidą ir jį sekti.
Yra tokie rinkiniai:
Lego  WeDo 2.0  – skirti vaikams nuo 7-erių metų,
Fischertechnik – skirti vaikams nuo 9-erių metų, kurie yra žingeidūs ir nori išbandyti, kaip veikia optika, mechanika, pneumatika, elektronika ir atsinaujinanti energija.
Lego Mindstorm EV3 – skirti vaikams nuo 10-ies metų ir drąsiems suaugusiems,
MicroBit – skirti vaikams  nuo 11 metų ir dar drąsesniems suaugusiems,
Arduino uno, Rasbbery pi 3+ rinkiniai – skirti jaunuoliams nuo 16 metų vaikams ir bebaimiams  suaugusiems.


Dar yra 3 labai geri viešos interneto  prieigos kompiuteriai.

Nenustygstantiems vietoje bibliotekos lankytojams, kurių amžius yra 3–99 metai – žaidimų konsolė Xbox su judesio žaidimais. Pavargusiems – poilsio zona.
Tuo metu, kai vaikai bandys visas naujoves, jų tėvai gali žaisti stalo futbolą.

Ir jeigu manai, kad viską jau atradai ir niekas nenustebins, vistiek ateik! Čia eksponuojamos vaizduojamojo meno parodos. 

Nepasiklysti „Atradimų erdvėje“  padės šios erdvės siela Karolis ir dvi savanorės Nadya ir Katya.

Atradimų erdvės darbo laikas:
II–V nuo 9.00 iki 18.00
VI nuo 9.00 iki 13.00

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.